Play off Life prvaka

Crvena zvezda i RB Salzburg odigrali bez golova

U Beogradu pred praznim tribinama Stadiona Rajko Mitić Crvene zvezde i RB Salzburga odigrali su bez pogodaka 0:0.
Sport / Nogomet | 22. 08. 2018. u 08:24 Bljesak.info

U utorak su odigrana tri susreta posljednje runde kvalifikacija nogometne Lige prvaka u kojima je PSV na gostovanju bio bolji kod BATE Borisov 3:2, dok u susretima Crvrena zvezda - RB Salzburg i Benfica - PAOK nije bilo pobjednika.

U Borisovu je domaći BATE poveo u devetoj minuti golom Jassea Tuominena, a izjednačio je Gaston Pereiro iz jedanaesterca u 35. minuti.

U 61. minuti PSV je golom Hirvinga Lozana došao do vodstva. Aleksander Hleb izjednačio je na 2:2 u 88., no već u sljedećoj minuti za 3:1 zabio je Donyell Malen što je bio i konačni rezultat.

U sudaru portugalskog i grčkog doprvaka Benfica je povela golom Pizzija iz jedanaesterca u 45. minuti, a PAOK je izjednačio 76. minuti preko Amra Warde.

Večeras se igraju još tri susreta  playoff_ runde Lige prvaka, a sastaju se Young Boys - Dinamo Zagreb, AEK Atena - Vidi i Ajax - Dinamo Kijev.