Europska liga

Crvena Zvezda, Betis i Bayer startali pobjedama

Rodić je pogodio u 75. minuti za vodstvo Crvene Zvezde 1:0, da bi Galeno u 76. pogodio za 1:1. Konačnih 2:1 postavio je Katai u 85. minuti iz penala.
Sport / Nogomet | 16. 09. 2021. u 23:39 Bljesak.info

Beogradska Crvena zvezda je s 2:1 slavila protiv Brage u prvom kolu Europske lige.

Rodić je zabio u 75. minuti za 1:0, da bi Galeno u 76. pogodio za 1:1. Konačnih 2:1 postavio je Katai u 85. minuti iz penala.

U drugoj utakmici te skupine Midtjylland i Ludogorec odigrali su 1:1. Isaksen je u 3. zabio za 1:0, da bi Despodov u 32. zabio za goste.

Rezultatski spektakularnu utakmicu odigrali su Betis i Celtic u Sevilli.

Škoti su poveli golom Ajetija u 15. minuti, da bi deset minuta kasnije Juranović zabio iz penala za 2:0.

No, Betis do poluvremena vraća stvari na početak golovima Mirande u 32. i Juanmija u 35. minuti.

Na početku nastavka, golovima Iglesiasa u 51. i Juanmija u 53. domaćini dolaze do potpunog preokreta i vodstva 4:2. Konačnih 4:3 postavio je Ralston u 87. minuti.

U drugoj utakmici skupine G Bayer je preokretom slavio protiv Ferencvaroša 2:1. Gosti su poveli preko Mmaeea u 8. minuti, da bi Palacios u 37. i Wirtz donijeli preokret domaćinu.

U skupini E Galatasaray je autogolom Strakoshe slavio protiv Lazija. U drugoj utakmici te skupine Lokomotiv i Marseille odigrali su 1:1.

Under je zabio za goste, a Kerk za domaćine. Tin Jedvaj je za Ruse odigrao 90 minuta.