Trener Širokoga Brijega

Ćorić: Nadam se kako će nam se sve ovo nekada vratiti

Širokobriježani su se propisno ispromašivali, bili su bolja momčad, no lopta jednostavno nije htjela ući u gol.
Sport / Nogomet | 29. 08. 2019. u 16:20 Bljesak.info

''Ponosan sam kako je moja momčad odigrala ova dva posljednja derbija. Svaka im čast'', kazao je na press konferenciji trener Širokoga Brijega nakon što je njegova momčad odigrala 0:0 na Pecari protiv Sarajeva u susretu odgođenog 4. kola Premijer lige BiH.

''U prvom smo poluvremenu bili daleko od igrača, nije bilo žara u igri s naše strane u prvih petnaestak minuta. No, ni Sarajevo nam tada nije ništa napravilo. Kako je utakmica odmicala mi smo se dizali u igri. U drugom poluvremenu naše su izmjene unijele živost u igru, promijenili smo i sustav igre. Nažalost, propustili smo realizirati veliki broj prilika, pogađali smo i gredu i vratnicu, ali lopta nije htjela u gol. Ostaje žal za propuštenim. Nadam se kako će nam se sve ovo nekad vratiti'', zaključio je Ćorić.

Široki Brijeg nakon šest kola ima isto toliko bodova.