Engleska liga

City u sudačkim nadoknadama pobijedio Everton i izbio na vrh tabele

Momčad Manchester Cityja ostvarila je ono po što je došla, preuzeli su vrh Premier lige sa 62 boda, koliko ima i drugi Liverpool, no Redsi imaju utakmicu manje.
Sport / Nogomet | 07. 02. 2019. u 07:38 Bljesak.info

Englesko nogometno prvenstvo postaje sve zanimljivije nakon što je Manchester City preživio Goodison Park i slavljem 2:0 protiv Evertona u unaprijed odigranoj utakmici 27. kola Premier lige preuzeo vrh.

Građani su do vodstva stigli u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela kada je Laporte najviše skočio nakon ubačaja Davida Silve. Zanimljivo, bio je to prvi udarac Cityja u utakmici.

Pobjedu su nogometaši Pepa Guardiole potvrdili u osmoj minuti sudačke nadoknade kada je gol zabio Gabriel Jesus.

Momčad Manchester Cityja ostvarila je ono po što je došla, preuzeli su vrh Premier lige sa 62 boda, koliko ima i drugi Liverpool, no Redsi imaju utakmicu manje. Everton je na devetom mjestu sa 33 boda, no sigurno je da pred Maurom Silvom nisu lagani dani jer ovo je deveti poraz Karamela u posljednjih 15 utakmica.