Nadmoć

City sjajnom predstavom i preokretom svladao PSG i osvojio skupinu

Pobjedom nad PSG-om 2:1 u derbiju večeri, Manchester United je osigurao prolaz s prvog mjesta u skupini A. Građani su bili nadmoćni i njihova pobjeda je sasvim zaslužena.
Sport / Nogomet | 24. 11. 2021. u 22:56 Bljesak.info

Prvi dvoboj ova dva tima pripao je Parižanima, a sada je Guardiolina momčad uzvratila. Gosti su poveli golom Mbappea u 50. minuti, ali zaslužeeni preokret domaćinu osigurali su Sterling (63) i Gabriel Jesus (77).

RB Leipzig je u gostima pobijedio Club Brugge 5:0. Za Leipzig su zabili Nkuku u 12., Forsberg u 17., Silva An. u 26. i Forsberg u 46. i opet Nkunku u 93.

U ovoj je skupini prvi City s 12 bodova, drugi je PSG s osam bodova.

U skupini B Milan je u gostima pobijedio Atletico Madrid 1:0 golom Messiasa u 87. minuti. Liverpool je doma pobijedio Porto 2:0 golovima Alcantare u 52. i Salaha u 70. minuti. U toj je skupini prvi Liverpool s 15 bodova, drugi je Porto s pet bodova.

U grupi C od 21 sat Sporting je kod kuće pobijedio Borussiu Dortmund 3:1 golovima Golncalvesa u 30. i 39.  te Porra u 81. minuti. Jedini gol za Borussiju zabio je Malen u 93. minuti. U ovoj je skupini prvi Ajax s 15 bodova, dok je drugi Sporting s devet bodova.

U grupi D Real Madrid u gostujućoj je utakmici pobijedio Sheriff 3:0 golovima Alabe u 30., Kroosa u 46. i Benzeme u 56. minuti. Real je i prvi na tablici s 12 bodova, slijedi ga Inter s 10 bodova.