Liga prvaka

City rutinski u četvrtfinale, Borussia M'Gladbach bez izgleda

Nogometaši Manchester Cityja plasirali su se u četvrtfinale Lige prvaka. U obje utakmice protiv Borussije Moenchengladbach slavili su Građani istim rezultatom od 2:0. Obje utakmice ovih takmaca igrane su u Budimpešti.
Sport / Nogomet | 16. 03. 2021. u 23:05 Bljesak.info

Manchester City je pitanje plasmana u četvrtfinale riješio već u prvih 18 minuta uzvrata odigranog na neutralnom terenu u Budimpešti.

Kevin De Bruyne je doveo 'građane' u vodstvo u 13. minuti, a pogodak za 2:0 postigao je Ilkay Gundogan u 18. minuti.

Prije Manchester Cityja mjesto u četvrtfinalu osigurali su Borussia Dortmund, Porto, Liverpool i Paris Saint-Germain, a večeras i Real Madrid.

U srijedu će Bayern u Muenchenu braniti uvjerljivih 4:1 iz rimskog dvoboja s Lazijom, dok će Chelsea na Stamford Bridgeu protiv Atletico Madrida pokušati sačuvati gol prednosti (1:0) iz utakmice odigrane na neutralnom terenu u Bukureštu.

Ždrijeb parova četvrtfinala i polufinala Lige prvaka bit će održan u petak, 19. ožujka, u Nyonu.