Premier League

Chelsea preokretom kod Aston Ville zadržao četvrtu poziciju

Aston Villa je povela u posljednjim minutama prvog poluvremena preko Hausea. U 60. minuti najprije je izjednačio Pulišić koji je u igru ušao istovremeno kad i Barkley, a samo dvije minute kasnije često kritizirani Giroud zabio je za vodstvo Plavih.
Sport / Nogomet | 21. 06. 2020. u 19:47 Bljesak.info

U jednoj od posljednjih utakmica 30. kola Premier lige, Chelsea je slavio protiv Aston Ville u Birminghamu s 2:1.

Aston Villa je povela u posljednjim minutama prvog poluvremena preko Hausea.

U 60. minuti najprije je izjednačio Pulišić koji je u igru ušao istovremeno kad i Barkley, a samo dvije minute kasnije često kritizirani Olivier Giroud zabio je za vodstvo Plavih.

To je i konačan rezultat utakmice koja je igrana na stadionu Villa Park u Birminghamu.

Chelsea je pobjedom pobjegao Manchester Unitedu na pet bodova prednosti u borbi za posljednje mjesto koje vodi u Ligu prvaka.

United je u petak remizirao (1:1) s Tottenhamom.

Aston Villa i dalje ostaje u teškoj i napetoj borbi za opstanak, trenutno su pretposljednji s 26 bodova, jednim manje od sigurnosti.

Mateo Kovačić igrao je do 55. minute, prosječno, zamijenio ga je Ross Barkley. Nakon izlaska hrvatskog reprezentativca, Chelsea je i započeo preokret.