Premier liga

Chelsea kiksao protiv Burnleyja i ugrozio plasman u Ligu prvaka

Chelsea je sada četvrti sa 67 bodova, koliko ima i treći Tottenham Hotspur, dok peti Arsenal ima bod manje, no Chelsea je odigrao susret više.
Sport / Nogomet | 23. 04. 2019. u 08:19 Hina

U 35. kolu engleske Premier lige Chelsea i Burnley su podijelili bodove na Stamford Bridgeu odigravši 2:2.

Svi pogoci postignuti su u prvom poluvremenu, a goste je u vodstvo doveo Hendrick (8) preciznim udarcem s vrha kaznenog prostora.

Domaćini su vrlo brzo preokrenuli preko Kantea (12) i Higuaina (14), no Barnes (24) je uspio poravnati na 2-2.

Hrvatski veznjak Mateo Kovačić odigrao je drugo poluvrijeme za Chelsea, a zaradio je i žuti karton nakon gužve pri kraju susreta.

Burnley je 15. sa 40 bodova.

Na vrhu je Liverpool sa 88 bodova, dva više uz utakmicu više od drugog Manchester Cityja.