Liga prvaka

Chelsea i Ajax odigrali jednu od najluđih utakmica, Borussia velikim preokretom pobijedila Inter

Bila je ovo luda večer Lige prvaka u kojoj su gledatelji mogli uživati u pravim poslasticama, golijadama i preokretima...
Sport / Nogomet | 05. 11. 2019. u 23:25 Bljesak.info

Nogometaši Chelseaja i Ajaxa u utorak navečer su u Londonu odigrali uzbudljivu utakmicu u okviru četvrtog kola Lige prvaka koja je završena rezultatom 4:4 nakon što je Ajax vodio 4:1.

Ajax je poveo u drugoj minuti, ali je Chelsea već u petoj izjednačio. Nogometaši nizozemske momčadi su uspjeli povećati prednost na 4:1, ali su se ''Plavci'' uspjeli vratiti, javlja Anadolija.

Susret skupine H završen je neriješeno, a Ajax je ostao bez dva igrača koja su zaradila po crveni karton u 68. i 69. minuti. Chelsea je u 78. minuti poveo 5:4, no gol Cesara Azpilicuete poništio je VAR.

Do kraja utakmice Englezi su imali šanse Williana, Hudsona-Odoija i Batshuayija, međutim, Onana i nepreciznost koštali su ih nevjerojatnog preokreta.

U istoj skupini Valencia je rezultatom 4:1 svladala Lille nakon još jednog preokreta.

Susret Dortmund - Inter u okviru skupine F završen je pobjedom njemačkog kluba rezultatom 3:2 nakon što su Talijani vodili 0:2.

U skupini E igrali su Liverpool i Genk, a po završetku susreta slavila je domaća momčad s 2:1. U toj skupini susreli su se Napoli i Salzburg, a utakmica je završena neriješeno rezultatom 1:1.

Susret Lyon - Benfica u okviru skupine G završen je pobjedom domaće momčadi rezultatom 3:1.

4. kolo Lige prvaka:

Skupina E

Napoli - Salzburg 1-1 (Lozano 44 / Haaland 11-11m)
Liverpool - Genk 2-1 (Wijnaldum 14, Oxlade-Chamberlain 53 / Samatta 41)

Barcelona - Slavia 0-0
Borussia D. - Inter 3-2 (Hakimi 51, 77, Brandt 64 / L. Martinez 5, Vecino 40)

Ljestvica:
1. Barcelona 4 2 2 0 4:2 8
2. Borussia D. 4 2 1 1 5:4 7
3. Inter 4 1 1 2 6:6 4
4. Slavia Prag 4 0 2 2 2:5 2

Skupina G

Zenit - RB Leipzig 0-2 (Demme 45+5, Sabitzer 63)
Lyon - Benfica 3-1 (Andersen 4, Depay 33, Traore 89 / Seferović 76)

Ljestvica:
1. RB Leipzig 4 3 0 1 6:4 9
2. Lyon 4 2 1 1 7:4 7
3. Zenit 4 1 1 2 5:6 4
4. Benfica 4 1 0 3 5:9 3

Skupina H

Chelsea - Ajax 4-4 (Jorginho 5-11m, 71-11m, Azpilicueta 63, James 74 / Abraham 2-ag, Promes 20, Kepa 35-ag, Van de Beek 55)
Valencia - Lille 4-1 (Parejo 66-11m, Soumaoro 82-ag, Kondogbia 84, Torres 90 / Osimhen 25)