Nešto se mora mijenjati

Čelik se nakon samo dva mjeseca razišao s trenerom Božičićem

Poraz od banjalučkog Borca na Bilinom polju rezultatom 1:2, u meču u kojem je Čelik vodio na poluvremenu s 1:0, rezultirao je prekidom suradnje s prvim trenerom.
Sport / Nogomet | 03. 12. 2019. u 16:12 Fena

Nogometni klub Čelik iz Zenice danas je dogovorio raskid suradnje s trenerom Slavišom Božičićem, koji je prije dva mjeseca preuzeo ekipu od hrvatskog stručnjaka Marka Babića.

''Da, razišli smo se. Ja moram reći da su svi bilo korektni prema meni, ali, jednostavno, rezultat nas nije poslužio i nešto se mora mijenjati. Volio bih da je bilo drugačije pa da svi zajedno nastavimo. Međutim, ekipi su jako bitna ova tri boda, u zadnjem kolu jesenjeg dijela protiv Mladosti iz Doboja kod Kaknja, pa je potrebno uraditi neku promjenu. Ekipu će na tom gostovanju voditi moj pomoćnik Igor Jović, koji ima licencu'',  kaže Božičić, koji je debitirao prije dva mjeseca domaćim trijumfom protiv Širokog Brijega (2:0).

Božičić je, nakon Turčina Hasana Ozera i Hrvata Marka Babića, treći trener koji je vodio zeničku ekipu, koja je sa 16 bodova na 10. mjestu tabele BHT Premijer lige.