Poraz od Rudara na Bjelavama 2:4

Čapljinu ''presjekao'' crveni karton i jedanaesterac

Čapljinci su se dobro držali protiv Rudara, no ''presjekao'' ih je crveni karton i jedanaesterac
Sport / Nogomet | 30. 03. 2019. u 20:40 Bljesak.info

Nogometaši Čapljine poraženi su 2:4 (1:2) od kakanjskog Rudara u susretu 20. kola Prve lige Federacije BiH igranom na stadionu Bjelave.

Čapljinci su došli u vodstvo u 11. minuti pogotkom Ahmeda Hasinovića. Gosti iz Kaknja izjednačili su na 1:1 u 35. minuti lijepim pogotkom Seada Subašića s ruba šesnaesterca. U 43. minuti Mušija je sam izašao pred domaćeg vratara Šutala te pogodio 1:2 i preokretom gostiju pred odlazak na odmor.

Čapljina je na otvaranju drugog dijela susreta, točnije u 55. minuti, uspjela doći do izjednačenja (2:2), a strijelac je bio Hasinović koji je postigao svoj drugi pogodak na utakmici.

Nastavak susreta donio je samo probleme Čapljincima. Zubac je skrivio jedanaesterac te pri tome zaradio crveni karton. Kovač je bio siguran s ''bijele točke'' te je ponovno doveo Rudar u vodstvo (2:3).

Gosti su iskoristili igrača više te su u završnici susreta došli i do četvrtog pogotka, a strijelac je za konačnih 2:4 bio Šubo.

U 21. kolu HNK Čapljina gostuje u Orašju kod HNK Orašje.