Važna tri boda za Čapljince

Čapljina u lokalnom derbiju bolja od GOŠK-a

U veoma zanimljivom meču na kraju su domaći slavili 2:1.
Sport / Nogomet | 07. 09. 2019. u 19:00 Bljesak.info

U lokalnom derbiju snage su odmjerili Čapljina i GOŠK. U veoma zanimljivom meču na kraju su domaći slavili 2:1.

Čapljina je bolje otvorila meč, prijetila i imala inicijativu, no u 15. minuti Mešanović iz prve prave prilike donosi vodstvo gostima.

Nakon toga otvoren meč, a u 39. minuti loša reakcija obrane domaćih, no Kulović to ne uspijeva iskoristiti. Imala je i Čapljina svoje šanse, ali je Lukač u par navrata sjajno reagirao.

U drugom dijelu mnogo iznenađenja. Albijanić je u 65. minuti šutirao, Hasinović pogađa lopta i završava u mreži GOŠK-a.

Nakon toga ružne scene na terenu. Hasinović je žestoko faulirao Hodžurdu koji je kolima Hitne pomoći odvezen sa stadiona, a Hasinović je zaradio crveni karton.

Samo minutu kasnije domaći s igračem manje dolaze do preokreta. Pehar upošljava Albijanića, ovaj izlazi na golmana i pogađa.

Do kraja je ostalo 2:1.