Šest golova u Kölnu

Bundesliga: Prvijenac Danija Olma u gostujućoj pobjedi RB Leipziga

Na još jedan gol Leipziga čekalo se sedam minuta, a strijelac je bio bivši nogometaš Dinama, Dani Olmo koji je zabio prekrasan pogodak sa oko 16 metara, što je bio i konačan rezultat.
Sport / Nogomet | 01. 06. 2020. u 23:02 Bljesak.info

Zaključeno je i 29. kolo njemačkog prvenstva, a u Kölnu je postignuto čak šest golova

RB Leipzig nastavlja s dobrim igrama, i dalje su bez poraza nakon odigrana četiri kola nastavka, a u ponedjeljak su svladali i Köln 4:2 u gostima.

Domaćini su odmah krenuli jako i već nakon sedam minute igre, Cordoba ih je doveo u vodstvo.

No, sreća je kratko trajala jer su Bikovi izjednačili preko Schicka u 20. minuti. U završnici prvog poluvremena Nkunku je goste doveo u vodstvo na asistenciju Laimera.

U drugom dijelu se moglo vidjeti zaista fantastičnih golova. Na 3:1 povisio je Timo Werner i to nakon neiskorištenog prekida Kölna. Golman gostiju Peter Gulacsi lagano je uhvatio loptu i produžio do sjajnog njemačkog napadača koji zabija pogodak u 50. minuti.

Pet minuta kasnije Modeste smanjuje na 3:2 i činilo se da utakmica postaje dramatičnom. Ipak, gosti su se pobrinuli da ne bude iznenađenja.