La Liga

Budimir načeo Deportivo i tako Mallorci trasirao put u Primeru

Po posljednjem sučevom zvižduku stotine navijača Mallorce utrčale su u teren Iberostar stadiona i počelo je veliko slavlje koje će trajati dugo u noć.
Sport / Nogomet | 24. 06. 2019. u 08:40 Bljesak.info

Mallorca je s 3:0 pobijedila Deportivo u drugoj utakmici doigravanja te se tako nakon šest godina vratila u La Ligu.

Deportivo na Mallorcu stigao s ugodnih 2:0 iz prve utakmice, no domaćin je odigrao sjajnu utakmicu i slavio 3:0.

Mallorca je povela u 21. minuti kada je za 1:0 zabio Ante Budimir. U 62. minuti sjajno je iz slobodnog udarac pogodio Sevilla. Primeru je domaćin osigurao fantastičnim golom Pratsa u 82. minuti.

Na tribinama je slavio i Rafael Nadal, inače veliki navijač ovoga kluba.

Po posljednjem sučevom zvižduku stotine navijača utrčale su u teren Iberostar stadiona i počelo je veliko slavlje koje će trajati dugo u noć.

Mallorca je tako uz Osasunu i Granadu osigurala Primeru.