La Liga

Budimir kasnim golom izvukao momčad iz zone ispadanja

Drugo poluvrijeme bilo je prilično izjednačeno sve do 86. minute kada na scenu stupa hrvatski napadač Ante Budimir koji donosi važnu pobjedu Osasuni.
Sport / Nogomet | 07. 02. 2021. u 21:20 Bljesak.info

Derbi donjeg doma 22. kola La lige odigrali su Osaasuna i Eibar u kojem je domaćin slavio s 2:1.

Osasuna je povela u 18. minuti golom Callerija za 1:0 na asistenciju Sancheza. Pred kraj poluvremena gosti dolaze do izjednačenja. Naime, u 44. minuti Gil je pronašao Kikea koji pogađa mrežu Herrere.

Drugo poluvrijeme bilo je prilično izjednačeno sve do 86. minute kada na scenu stupa hrvatski napadač Ante Budimir.

Adrian je dočekao centaršut u kaznenom prostoru i poslao loptu glavom pred gol, a tamo ju je primio Budimir i pospremio u mrežu.

Bio je to peti gol Ante Budimira za Osasunu u La Ligi ove sezone i trenutno je najbolji strijelac svoje momčadi.

Osasuna je ovom pobjedom izašla iz zone za ispadanje i nalazi se na 15. mjestu La Lige s 22 boda, dva više od Eibara.

Ranije je Real Sociedad nadigrao Cadiz rezultatom 4:1, dok su Athletic Bilbao i Valencija na San Mamésu odigrali 1:1.