Pobjeda Reala

Brazilci asistrirali, Francuzi realizirali za tri boda Kraljevskog kluba

Benzema je na asistenciju Vinicijusa Juniora zabio u 60. minuti za 1:0, da bi sedam minuta kasnije pogodio Mendy nakon sjajne akcije i ubačaja Marcela s lijeve strane.
Sport / Nogomet | 09. 02. 2021. u 22:52 Bljesak.info

Real Madrid je u zaostaloj utakmici Primere na stadionu Alfredo di Stefano s 2:0 pobijedio Getafe.

Kraljevskom klubu pobjedu su donijeli francuski nogometaši.

Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu i uistinu je na teškom, kišnom terenu davao ritam igre svome timu. U prvom poluvremenu Luka je imao jedan izvanredan šut kojeg je Soria, vratar Getafea, intuitivno skrenuo u korner.

Real Madrid je drugi s 46 bodova, pet manje od vodećeg Atletica, koji ima i dvije utakmice manje. Getafe je 13. s 24 boda.