FA Cup

Branitelj naslova Manchester City kompletirao polufinala FA Cupa

Man City svladao je Newcastle United s 2:0 u četvrtfinalu FA Cupa. Građani su stigli u vodstvo u 37. minuti golom Kevina de Bruynea iz penala, a pobjedu gostiju potvrdio je Raheem Sterling u 68. minuti.
Sport / Nogomet | 29. 06. 2020. u 00:43 Bljesak.info

Nakon Manchester Uniteda, Arsenala i Chelsea, plasman u polufinale engleskog FA kupa izborio je i branitelj naslova Manchester City koji je u posljednjem četvrtfinalnom ogledu na gostovanju pobijedio Newcastle United s 2:0.

Manchester City će u polufinalu igrati protiv Arsenala, dok se u drugom susretu sastaju Chelsea i Manchester United.

Polufinalni susreti na rasporedu su 18. i 19. srpnja na stadionu Wembley, međutim postoji mogućnost i promjene stadiona, dok je finale 1. kolovoza na Wembleyju.