Peto kolo

Bologna i Inter podijelili bodove

Sport / Nogomet | 20. 09. 2017. u 06:50 Z.D.

U provom susretu 5. kola talijanskog nogometnog prvenstva Bologna i Inter podijelili su bodove odigravši 1:1.

Domaći nogometaši bolje su stajali na terenu u prvih 45 minuta, a nagrada je došla u 32. minuti kada je Simone Verdi s dvadesetak metara gađao i pogodio za 1:0.

Nakon pauze, Inter je zaigrao nešto bolje. U 75. minuti branič Bologne Adam Masina sapleo se u svom kaznenom prostoru oborivši tom prilikom Edera, a sudac je pokazao na bijelu točku. Jedanaesterac je realizirao Mauro Icardi za konačnih 1:1.

Inter je tako nakon četiri pobjede na startu prvenstva osvojio bod s kojim je izbio na čelo ljestvice s 13 bodova.

Napoli i Juventus koji su, također, u prva četiri kola upisali četiri pobjede, svoje utakmice 5. kola igraju u srijedu navečer.

Juventus ugošćuju Fiorentinu, a Napoli gostuje kod Lazija.