UEFA Liga prvaka

Bila je to večer gostiju: Prednost Romi, Manchester Unitedu i Sparti

U četvrtak su odigrane i preostale tri utakmice četvrtfinala Europske lige, a zanimljivo domaćini nisu ostvarili nijednu pobjedu, dok je samo Arsenal izbjegao poraz.
Sport / Nogomet | 08. 04. 2021. u 23:26 Bljesak.info

Arsenal je protiv Slavije na Emiratesu odigrao samo 1:1. Poveli su Topnici golom Pepea u 86. minuti, da bi Čehe poraza spasio Holes u 94. minuti.

Manchester United je kao gost s 2:0 golovima Rashforda u 31. i Fernandesa u 90. slavio kod Granade.

Uspješannu večer imala je i Roma koja je okrenula u Amsterdamu i pobijedila Ajax 2:1. Kopljanici su poveli golom Klaassena u 39. minuti.

U 53. minuti imali su priliku za 2:0, ali Tadić je promašio penal. Vučici preokret donose Pellegrini u 57. i Ibanez u 87. minuti.