Bez golova u Mostaru
Velež je bio bolji u prvom poluvremenu, imao nekoliko sjajnih prilika, a prvi je zaprijetio u osmoj minuti Behram...

Sport / Nogomet | 01. 09. 2018. u 18:27 Bljesak.info / Bljesak.info

Velež i Olimpik odigrali su bez golova utakmicu 4. kola Prve lige FBiH.

Velež je bio bolji u prvom poluvremenu, imao nekoliko sjajnih prilika, a prvi je zaprijetio u osmoj minuti Behram, no lopta odlazi pored gola Bandovića. Šest minuta kasnije Ćosić upošljava Cvijanovića, a ovaj izlazi pred golmana Bandovića i ne pogađa.

U 21. minuti Fajić se dobro snalazi, šutira glavom  iz teške situacije, ali lopta pogađa vanjski dio prečke.

Bljesak.info / Gužva u zraku pred golom gostiju
Bljesak.info / Brandao za korak sporiji
Bljesak.info / Jedan od mnogobrojnih dvoboja pred golom gostiju
Bljesak.info / Bandović je bio savladan ali je lopta prošla pored gola

Olimpik je pred sami kraj prvog poluvremena došao do svoje igre, a sjajnu šansu početkom drugog poluvremena propustio je Pehar koji je šutirao preko gola iako je isti bio prazan nakon nesporazuma golmana Bobića i zadnje linije domaćih.

Gosti su imali više loptu u svom posjedu, a Rođeni su teško dolazili u priliku da ugroze Bandovića.

U drugom poluvremenu vidjeli smo dosta prekida, opao je tempo igre i izostala su uzbuđenja.

Četiri minute prije kraja zatresao se vanjski dio mreže gostiju. Cvijanović je šutirao, ali nije bio precizan. Ostalo je 0:0 i sigurno da bodom mogu biti zadovoljniji gosti iz Sarajeva, prenio je SportSport.ba.