Bernardo Matić u 93. minuti spasio Široki od poraza u Zenici

Široki je do boda u Zenici stigao u trećoj minuti sudačke nadoknade.
Sport / Nogomet | 21. 10. 2018. u 19:30 Bljesak.info
Golovi s utakmice NK Čelik - NK Široki Brijeg

Nogometaši Širokog Brijega odigrali su neodlučeno (1:1) protiv Čelika u posljednjem susretu 14. kola Premijer lige BiH igranom na stadionu Bilino polje u Zenici.

Širokobriježani su do boda s teškog gostovanja došli u 93. minuti pogotkom Bernarda Matića.

Čelik je u vodstvo došao u 38. minuti kada je strijelac bio kapetan Anel Dedić preciznim udarcem s 20 metara.

U nastavku susreta zabilježeno je mnoštvo izglednih prilika na obje strane, no pogodaka nije bilo.

Kada se mislilo da će Čelik na svom stadionu skinuti još jedan veliki skalp, pojavio se branič Širokog Brijega Bernardo Matić koji je na ubačaj Stipe Markovića glavom loptu zakucao u mrežu vratara Dejana Ružića za muk na stadionu Bilino polje te slavlje svojih sugirača i manje skupine navijača.