Liga prvaka

Ben Yedder u četiri minute donio Sevilli četvrtfinale na Old Traffordu

Francuski napadač postigao je pogodak nakon samo 87 sekundi u igri, Andalužani prvi puta u povijesti slavili u Engleskoj
Sport / Nogomet | 13. 03. 2018. u 22:48 Bljesak.info

Manchester United je u uzvratnoj utakmici osmine finala Lige prvaka na svom Old Traffordu doživio pravi kolaps izgubivši od Seville s 1:2.

Tako su crveni vragovi Josea Mourinha kažnjeni za pasivan ulazak u susret, a glavna odgovornost za blijedu igru Uniteda zasigurno je na leđima portugalskog trenera, prenosi Goal.com.

S druge strane, Montella je pogodio! Njegov joker s klupe - Ben Yedder zabio je dva pogotka u samo četiri minute i tako donio sastavu iz Andaluzije četvrtfinale najelitnijeg klupskog natjecanja.

Džeko odveo Romu u četvrtfinale

Roma je na svom Olimpicu izborila prolaz u četvrtfinale Lige prvaka protiv Šahtara kojeg svladala s 1:0, golom Džeke u 52. minuti i tako prošla zahvaljujući golu u gostima s ukupnih 2:2.