Preokret u Bijeljini

Bekrić golčinom donio Zrinjskom pobjedu protiv Radnika

Aktualni prvak BiH preokretom je došao do vrijedna tri boda u borbi za titulu prvaka.
Sport / Nogomet | 21. 04. 2018. u 18:30 Bljesak.info

Nogometaši Zrinjskog preokretom su slavili 1:2 protiv Radnika u susretu 6. kola Lige za prvaka igranom u Bijeljini. ''Plemići'' su se izdvojili na vrhu ljestvice s tri boda prednosti nad drugoplasiranim Željezničarom koji izgubio u Krupi 2:0.

Radnik je u 19. minuti došao u vodstvo sjajnim pogotkom Velibora Đurića. Nedugo zatim mogli su domaći udvostručiti vodstvo, no Srećkovićem udarcu ispriječila se greda.

''Plemići'' su izjednačili u 37. minuti kada je Slobodan Jakovljević pogodio glavom nakon kornera.

Radnik je u 54. ostao s igračem manje kad aje Radović zbog oštrog prekršaja nad Jakovljevićem dobio izravan crveni karton .

Zrinjski je do kraja svim silama pokušao doći do pobjedonosnog pogotka te je u tome uspio u 85. minuti kada je fantastičan pogodak postigao rezervni igrač Samir Bekrić.

RADNIK: Lučić, Radović, Franić, Martinović, Beširević, Vasić, Srećković, Mekić, Peco, Hadžić, Đurić.

ZRINJSKI: Pirić, Galić, Barišić, Čirjak, Jović, Pezer, Perišić, Jakovljević, Bencun, Filipović, Bilbija.