Bayern - Stuttgart 4-1

Bayern slavio protiv Stuttgarta

Kovačev Bayern je drugi s 42 boda, šest manje od vodeće Borussie (D), a tri više od trećeplasirane Borussie (M). Stuttgart je 16. s 14 bodova.
Sport / Nogomet | 27. 01. 2019. u 18:05 Bljesak.info

Nogometaši Bayerna slavili su u 19. kolu Njemačke lige u Muenchenu protiv Stuttgarta s 4:1 za zadržavanje drugog mjesta na ljestvici.

Bavarci su došli do pobjede u drugom dijelu kada su zabili tri gola, poveli su golom Tiaga u 5. minuti, ali je za Stuttgart izjednačio Donis u 26. minuti. U 55. minuti igrač gostiju Gentner zabio je autogol, da bi Goretzka  (71) osigurao pobjedu. Lewandowski je u 65. minuti pogodio vratnicu iz kaznenog udarca, ali se iskupio u 85. minuti golom za 4-1. Borna Sosa je ušao u igru za goste u 90. minuti, piše Hina.