Srušeni snovi Seville

Baskijci slomili srca Andalužana u 90. minuti!

Sevilla je izgubila odlučujući korak u borbi za naslov prvaka domaćim porazom od 0:1 u 34. kolu Primere od Athletica Bilbao.
Sport / Nogomet | 03. 05. 2021. u 23:03 Bljesak.info

U 34. kolu La Lige nogometaši Seville su na svom terenu poraženi od Athletica Bilbao rezultatom 0:1. Odlučujući pogodak viđen je nakon jedne kontre Baskijaca u 90. minuti.

Sevilla je imala dominaciju, stvarala prilike, jednu dobru u prvom poluvremenu imao je i Rakitić, no put do mreže gostiju danas nisu pronašli.

Na kraju su kažnjeni u 90. minuti kada je za Baske pogodio Williams.

Rakitić je na terenu bio do 68. minute. Bila je to njegova 350. utakmica u La Ligi, od čega 150 u dresu Seville i 200 u redovima Blaugrane.

Sevilla je četvrta sa 70 bodova, šest manje od vodećeg Atletica, a četiri manje od Reala i Barcelone. U nedjelju Andalužane čeka gostovanje kod Reala.

Drugi derbi je onaj između Barcelone i Atletico Madrida na Campu Nou.