Ludnica u Valenciji

Barceloni samo bod u golijadi protiv Levantea

Nogometaši Barcelone nisu uspjeli doći do pobjede kod Levantea, završilo je podjelom bodova u golijadi 3:3. Time su Atletico i Real ponovno u prilici da koliko-toliko odmaknu Kataloncima.
Sport / Nogomet | 12. 05. 2021. u 00:10 Bljesak.info

Utakmica između Levantea i Barcelone od samog je početka ponudila zanimljiv nogomet.

Nakon što je Messi u 25. minuti pogodio za 0:1, činilo se da se Barci otvorilo. Taj dojam se pojačao Pedrijevim pogotkom za 0:2 u 34. minuti.

Ipak, u nastavku se bude i domaćini.

U 57. minuti Miramon nakon jedne akcije asistira Meleru koji pogađa za 1:2, a Levante u igru vraća Morales u 59. minuti. Pogodio je za 2:2 na asistenciju Rogera.

Barcelona se nakon šoka brzo sabrala i u 64. minuti odlični Dembele pogađa za 2:3.

Nakon trećeg gola Katalonaca bilo je još nekoliko dobrih prilika ispred oba vratara, a Levante u 85. minuti uvodi utakmicu u dramatičan završetak, nakon što Leon pogađa za 3:3, što je bio konačan rezultat ove zanimljive nogometne predstave.

U timu Barcelone Miralem Pjanić je i ovu utakmicu presjedio na klupi za pričuve.