Uvjerljivi Katalonci

Barcelona u prvoj utakmici nakon korone potopila Mallorcu u gostima

Sve je riješeno trećim golom Barce kojeg je u 79. minuti postigao Alba nakon tipične kombinacije s Messijem. Konačnih 4:0 djelo je Lionela Messija kojemu je asistirao Luis Suarez.
Sport / Nogomet | 14. 06. 2020. u 00:01 Bljesak.info

Barcelona, aktualni prvak Španjolske, nastavila je sezonu u Primeri nakon pauze zbog koronavirusa. Gostovali su kod Mallorce i odmah na startu utakmice pokazali da se domaćini nemaju čemu nadati.

Već u drugoj minuti utakmice Vidal se pridodao iz drugog plana i glavom pospremio centaršut Albe.

Potom je Martin Braithwaite zabio prvi gol u dresu Barcelone (37.). Bila je to još jedna dobra akcija Katalonaca, koji nisu bili raspoloženi za promašivanje dobrih prilika.

Stigao je danski reprezentativac u izvanrednom transferu nakon isteka zimskom prijelaznog roka nakon što je Barcelona dobila dozvolu zbog ozljeda nekoliko igača.

Sve je riješeno trećim golom Barce kojeg je u 79. minuti postigao Alba nakon tipične kombinacije s Messijem.

Konačnih 4:0 djelo je Lionela Messija kojemu je asistirao Luis Suarez.

Ante Budimir, hrvatski napadač u redovima Mallorce, ovaj put je ostao bez učinka. Budimir je igrao do 84. minute i u nekoliko navrata se našao u izglednim prilikama.

Podsjetimo, u prvome dijelu sezone Budimir je u porazu 2:5 na Campu Nou postigao oba pogotka za svoj tim.

Ivan Rakitić igrao je drugo poluvrijeme za Barcelonu.