La Liga

Barcelona u čudesnom preokretu od 2:4 do 4:4 protiv Villarreala!

Messi je iz slobodnog udarca zabio za 4:3, da bi konačnih 4:4 u 94. minuti postavio Suarez, nakon jednog kornera, pri čemu treba kazati kako je obrana Villarreala uistinu amaterski reagirala na ubačenu loptu iz kuta.
Sport / Nogomet | 03. 04. 2019. u 07:19 Bljesak.info

Villarreal i Barcelona su u doista nesvakidašnjoj utakmici u 30. kolu Primere odigrali 4:4. Žutoj podmornici su bodovi trebali u borbi za ostanak u ligi, dok je Barca nastojala pralizirati domaćine kroz posjed lopte, kako bi evrntualnom pobjedom zadržala prednost ispred Atletico Madrida.

Trener Katalonaca Ernesto Valverde odlučio je utakmicu početi bez Messija, Rakitića i Piquea, no i bez njih nakon samo 16 minuta igre imali su 2:0 golovima Coutinha i Malcoma. U tom su razdoblju i domaći igrači stvorili dvije dobre prilike, ali se istaknuo vratar Katalonaca Ter Stegen.

Žuta podmornica je ipak u 23. minuti smanjila preko Chukwuezea, da bi na 2:2 stigli u 50. minuti kada je iskosa s desne strane Ekambi iznenadio Ter Stegena i pogodio za 2:2.

U 61. minuti ušao je Messi, a trener Valverde odlučio se u igru uvesti i Ivana Rakitića. No samo minutu nakon Messijeva ulaska domaćin stiže do potpunog preokreta kada za 3:2 zabija Iborra, da bi za velikih 4:2 u 80. minuti postavio Bacca. Tu nije bio kraj uzbuđenjima jer Alvaro je u 86. dobio drugi žuti karton U 91.

U ranijem terminu Atletico je s 2:0 pobijedio Gironu, a Espanyol i Getafe odigrali su 1:1.