Kup kralja

Barcelona tijesno izgubila od Levantea, ali moglo je biti puno gore

Sport / Nogomet | 11. 01. 2019. u 07:10 Bljesak.info

Barcelona je zasluženo poražena u prvoj utakmici osmine finala Kupa kralja protiv Levantea. U Valenciji je bilo 2:1 za domaćine, a prema prikazanom domaćin je trebao i uvjerljivije dobiti ovu utakmicu.

Levante je u vodstvo doveo Eric Cabacko koji je u četvrtoj minuti bio najviši u skoku. Već u 18. minuti bilo je 2:0 – igrač Real Madrida na posudbi Borja Mayoral precizno je pogodio za povećanje vodstva. Nakon toga su igrači Levantea zapucali nekoliko izglednih prilika, a u nekoliko navrata se iskazao i vratar Barcelone Cillessen.

Barcelona je ipak došla do važnog gola u gostima u 85. minuti kada je iz penala pogodio Philippe Coutinho.

Katalonci su na ovoj utakmici nastupili u kombiniranom sastavu bez prve zvijezde Lionela Messija te prvotimaca poput Ivana Rakitića, Luisa Suareza i Gerarda Piquea, koji nisu bili ni doputovali u Valenciju.