Sretnici La Lige

Barcelona i Real uz puno sreće do novih bodova u prvenstvu

I dalje lišena usluga svog najboljeg igrača, ozlijeđenog Lea Messija, Barca je povela golom Suareza (10), ali je Rayo uspio preokrenuti golovima Poza (35) i Garcie (57). Izgledalo je da će doći do velikoga iznenađenja...
Sport / Nogomet | 03. 11. 2018. u 23:20 Bljesak.info

Nogometaši Barcelone slavili su u 11. kolu Primere u gostima kod Raya Vallecana s 3-2, iako su tri minute prije kraja gubili s 1:2.

Tri minute prije kraja Dembele je izjednačio, a Suarez u zadnjoj minuti donio pobjedu Barceloni.

Ivan Rakitić je odigrao cijelu utakmicu za Katalonce.

Slučajni heroj Vinicius Jr.

U 11. kolu španjolskog nogometnog prvenstva u Madridu je Real teškom mukom svladao Valladolid 2:0.

Iako je Real upisao tri boda, opet nije oduševio. Domaćin se cijelu utakmicu mučio s čvrstim gostima koji su znali i zaprijetiti. Ipak, pritisak Kraljevskog kluba u završnici urodio je sretnim pogotkom.

Vinicius Junior je u 83. minuti ušao u kazneni prostor i oštro ubacio, lopta je u ruku ili tijelo pogodila Kika Olivasa, promijenila smjer i završila u mreži.

Pet minuta kasnije pobjedu Reala potvrdio je Sergio Ramos iz najstrože kazne koja je dosuđena zbog prekršaja na Benzemi u kaznenom prostoru Valladolida.

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu za Real, ali zbog svoje ''nemodrićevske'' igre i dalje trpi žestoke kreitike navijača na društvenim mrežama.

Atletico ispustio bodove

Nogometaši Atletico Madrida odigrali su samo 1:1 kod Leganesa. Atletico je poveo fenomenlnim golom s 25 metara Francuza Antoinea Griezmanna, no to nije bilo dovoljno za pobjedu jer u 84. minuti za Leganes pogodio Guido Carillo.

Nikola Kalinić je ušao u igru u 86. minuti za 'Colchonerose'.

Barcelona vodi s 24 boda ispred Atletica i Alavesa, koji imaju po 20 bodova, dok je Rayo ostao predzadnji sa šest bodova.

Real je sada šesti sa 17 bodova, a Valladolid osmi sa 16 bodova.