Primera

Barca potopila Žutu podmornicu, Ansu Fati junak Campa Nou

Prva dva gola zabio je 17-godišnji Ansu Fati, u 15. minuti na povratnu loptu Jordija Albe, a u 19. minuti na dodavanje Philippea Coutinha. Fati je zaslužan i za treći Barcelonin gol, jer je zbog prekršaja na njemu dosuđen kazneni udarac.
Sport / Nogomet | 27. 09. 2020. u 23:12 Bljesak.info

Nogometaši Barcelone pobijedili su Villarreal 4:0 u svom prvom nastupu u novoj sezoni španjolskog prvenstva, na premijeri novog trenera Ronalda Koemana.

Odluka o pobjedniku pala je već u prvom poluvremenu, kad je Barcelona postigla sva četiri gola.

Prva dva gola zabio je 17-godišnji Ansu Fati, u 15. minuti na povratnu loptu Jordija Albe, a u 19. minuti na dodavanje Philippea Coutinha.

Fati je zaslužan i za treći Barcelonin gol, jer je zbog prekršaja na njemu dosuđen kazneni udarac kojeg je u 35. minuti realizirao Leo Messi.

Konačnih 4:0 postavili su gosti sami, jer je nes(p)retni branič Villarreala Torres ubačaj Messija prema Busquetsu preusmjerio u svoju mrežu.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Miralem Pjanić upisao je na ovoj utakmici svoj službeni debi za Barcelonu.

Pjanić je ušao u igru u 78. minuti susreta umjesto Sergija Busquetsa i već je uspio oduševiti navijače Barcelone, barem ako je suditi prema komentarima na društvenim mrežama.