1:0 na Pecari

Bagarić ugurao za pobjedu Širokog Brijega protiv Tuzle City

Trenutak odluke dogodio se u 33. minuti kada je Dražen Bagarić spretno ugurao loptu u mrežu gostiju.
Sport / Nogomet | 17. 03. 2019. u 16:45 Bljesak.info

Nogometaši Širokog Brijega s minimalnih 1:0 pobijedili su Tuzlu City u susretu 23. kola Premijer lige BiH igranom u nedjelju na stadionu Pecara u Širokom Brijegu.

Trenutak odluke dogodio se u 33. minuti kada je Dražen Bagarić spretno ugurao loptu u mrežu gostiju. Bagarić se najbolje snašao u gužvi, a prethodno je prizemnu loptu s desne strane ubacio Josip Ćorluka.

Tuzla je imala par dobrih prilika za postizanje pogotka, no napadači su joj bili neprecizni.

U drugom dijelu susreta Široki se više nametnuo igrom na terenu pokušavajući doći do drugog pogotka dok su se gosti više posvetili obrambenim zadatcima. ''Plavo-bijeli'' su se propisno ispromašivali u više navrata te je rezultat ostao 1:0.

U 24. kolu, 30. ožujka, Široki Brijeg igra u Ugljeviku protiv Zvijezde 09.