La Liga

Atletico se minimalnom pobjedom vratio na svoje 'prirodno' mjesto u Primeri

Atletico je do pobjede došao zahvaljujući autogolu Brune Gonzaleza, koji je nespretno skrenuo loptu u vlastitu mrežu u 15. minuti.
Sport / Nogomet | 23. 06. 2020. u 22:36 Bljesak.info

Nogometaši madridskog Atletica ostvarili su 15. prvenstvenu pobjedu u španjolskoj Primeri, nakon što su na gostovanju kod Levantea slavili s minimalnih 1:0 (1:0), dok su Valladolid i Getafe odigrali 1:1 (1:1).

Prilika je bilo na jednoj i na drugoj strani za pogotke, ali su mreže ostale mirovati do kraja dvoboja.

Nakon nekoliko lošijih rezultata Seville i Getafea, igrači madridskog Atletica vratili su se na 'prirodno' treće mjesto u Primeri.

U Valladolidu je Getafe došao do vodstva u 41. minuti, a strijelac je bio Jaime Mata.

U sučevom dodatku prvog poluvremena domaći su izjednačili iz kaznenog udarca, a precizan je bio Turčin Enes Unal.

Jučer su Leganes i Granada odigrali 0:0, a remijem (2:2) je završen i susret između Villarreala i Seville.

Večeras u kasnom terminu (22:00) na Campu Nou igrat će Barcelona i Athletic Bilbao.