Primera

Atletico Madrid remizirao protiv Betisa i dodatno zgusnuo vrh tablice

Atletico je imao priliku u nedjelju vratiti prvo mjesto na gostovanju kod Betisa i uspio je, ali tek s bodom. U 30. kolu La Lige domaći Real Betis i Atletico Madrid odigrali su 1:1.
Sport / Nogomet | 11. 04. 2021. u 23:04 Bljesak.info

Nakon subotnjeg El Clasica i pobjede od 2:1 protiv Barcelone, Real Madrid je privremeno preuzeo čelo La Lige od susjeda Atletico Madrida.

Krenuli su dobro. Već u petoj minuti poveli su golom Carrasca koji je pokupio odbijanac u petercu i zabio za 1:0.

Mogli su Madriđani povisiti vodstvo deset minuta kasnije kada je Saul glavom gađao sredinu gola, a njegov pokušaj zaustavio je Bravo.

Promašena prilika stigla je na naplatu u 20. minuti. Moreno je s lijeve strane poslao loptu za Tella u šesnaesterac, a on ispružio nogu i iz prve spremio loptu iza leđa Oblaka.

Na odmor otišlo s rezultatom 1:1, a u drugom dijelu Betis je bio bolja momčad.
Najbolje prilike imali su u 74. i 76 minuti kada je obrana Atletica sjajno intervenirala.

Mogli su i gosti do pobjede pred kraj utakmice. Correa je imao dvije šanse za pogotke, a oba puta mu je obranio Bravo.

Atletico se tako remijem vratio na prvo mjesto, ali loša forma otopila je prednost ispred Reala i Barce koji su im sada na svega bod, odnosno dva.