Serie A

Atalanta srušila Romu, Cagliari bolji od Napolija, Interu derbi protiv Lazija

Zapata je u 71. minuti zabio za vodstvo Atalante od 1:0, a gosti su pobjedu potvrdili u 90. minuti kada je na asistenciju Pašalića pogodio De Roon.
Sport / Nogomet | 26. 09. 2019. u 08:14 Bljesak.info

Atalanta je kao gost u petom kolu Serie A slavila kod Rome na Olimpicu 2:0.

Dinamov protivnik u Ligi prvaka posao je riješio u nastavku utakmice. Zapata je u 71. minuti zabio za 1:0, a gosti su pobjedu potvrdili u 90. minuti kada je na asistenciju Pašalića pogodio De Roon.

U derbiju Inter je s 1:0 golom D'Ambrosija srušio Lazio.

Za iznenađenje kola pobrinuo se Cagliari koji je s 1:0 slavio kod Napolija golom Castra u 88. minuti.

Fiorentina je stigla do prve pobjede sezone slavljem 2:1 protiv Sampdorije uz golove Pezzelle i Chiese, dok je za goste strijelac bio Bonazzoli.

Lecce je kao gost slavio kod SPAL-a 3:1, dok je Parma s 1:0 slavila protiv Sassuola.

Dan ranije Juventus je preokretom u Bresciji slavio 2:1. Brescia je povela već u 4. minut

i protiv Juventusa preko Donnarumme, da bi Stara dama izjednačila autogolom Chancellora u 40. minuti.

Pobjedu Juveu, u čijem kadru nije bilo Marija Mandžukića i Cristiana Ronalda, donio je Miralem Pjanić u 63. minuti.

U dvoboju hrvatski trenera Jurićeva Verona i Tudorov Udinese odigrali su 0:0.