Serie A

Atalanta rasturila Romu; Džekin pogodak za povijest

Domaćin je od 59. do 85. minute zabio četiri gola okrenuvši rezultat, a strijelci su bili Duvan Zapata (59), Robin Gosens (70), Luis Muriel (72) i Josip Iličić (85).
Sport / Nogomet | 20. 12. 2020. u 23:04 Bljesak.info

Nogometaši Atalante pobijedili su Romu s 4:1 nakon što su gosti vodili 1:0 na poluvremenu.

Roma je povela već u trećoj minuti golom Edina Džeke, no u drugom poluvremenu na terenu je postajala samo jedna momčad, Atalanta.

Mario Pašalić nije nastupio za domaći sastav zbog ozljede mišića, dok je Boško Šutalo utakmicu gledao s klupe za pričuve.

Edin Džeko je igrao svih 90 minuta, a ovaj pogodak bio mu je 112. u dresu Rome. Sada se usamio na mjestu broj tri liste najboljih strijelaca Rome svih vremena.

Atalanta je ovom pobjedom napredovala za jedno mjesto i sada je sedma sa 21 bodom, dok je Roma ostala na četvrtom mjestu sa 24 boda.

Lazio je s 2:0 svladao Napoli, a pogađali su Ciro Immobile (1') i Luis Alberto (56').

Na ljestvici vodi Milan sa 31 bodom ispred Intera koji ima bod manje. Juventus je treći sa 27 bodova.