Serie A

Atalanta propustila šansu da skoči na drugo mjesto

Sport / Nogomet | 22. 04. 2021. u 21:14 Bljesak.info

Nogometaši Rome i Atalante u susretu su 32. kola talijanskog prvenstva igrali 1:1 (0:1).

Gosti iz Bergama mogli su pobjedom u Rimu skočiti na drugo mjesto ljestvice te su dominirali tijekom prve tri četvrtine dvoboja protiv oslabljene Rome, no od brojnih prilika iskoristili su samo jednu kada je Malinovski u 26. minuti preciznim šutom svladao Lopeza.

U 68. minuti Atalanta je ostala s igračem manje jer je zbog dva žuta kartona isključen Gosens, a sedam minuta potom Roma je stigla do poravnanja i to iz svog prvog udarca u okvir gola. Sa 30 metara je pucao Cristante i iznenadio Gollinija, piše Hina.

Edin Džeko za Romu je odigrao 90 minuta, dok je Mario Pašalić u ekipi Atalante igrao od 59. minute susreta.

Atalanta je tako ostala četvrta sa 65 bodova, koliko ima i treći Juventus, a bod više ima drugi Milan, dok je Roma sedma sa 55 bodova. Na čelu je Inter sa 76 bodova.