Europska liga

Asistencija Brekala u porazu Wolfsburga; Glasgow Rangers preslab za Bayer

Hrvatski reprezentativac Josip Brekalo bio je asistent za gol Wolfsburga koji je pred praznim tribinama svog stadiona u prvoj utakmici osmine finala Europa lige izgubio od Šahtara s 1:2.
Sport / Nogomet | 12. 03. 2020. u 23:39 Bljesak.info

Šahtar je poveo preko Moraesa (17), a pet minuta kasnije Kovalenko je promašio kazneni udarac.

U sudačkoj nadoknadi dosuđen je i kazneni udarac za Nijemce, ali se Weghorst tragikomično poskliznuo prilikom izvođenja.

U 48. minuti izjednačio je Brooks na dodavanje Brekala, a u 73. minuti gosti su došli do pobjede nakon što je zabio Antonio.

Bayer je u Glasgowu s 3:1 pobijedio Rangerse golovima Havertza (37pen), Aranguiza (68) i Baileya (88), dok je strijelac za Škote bio Edmundon (75).

Borna Barišić odigrao je cijelu utakmicu za Rangerse.

Na praznom stadionu Karaiskaki u Pireju, Olympiacos i Wolverthampton odigrali su 1:1.

Grci su u 29. minuti ostali bez isključenoga Semeda, ali su ipak poveli u 54. preko El Arabija. Englezi su izjednačili u 68. minuti golom Pedra Neta.