Slavlje u sudačkoj nadoknadi

Arsenal u polufinalu FA kupa

Jučer je prolazak osigurao Manchester United koji je u produžetku pobijedio Norwich, a danas igraju Leicester i Chelsea te Newcastle i Manchester City.
Sport / Nogomet | 28. 06. 2020. u 17:32 Bljesak.info

Arsneal se plasirao u polufinale FA kupa pobijedivši u gostima Sheffield United 2:1 golom Danija Ceballosa u sudačkoj nadoknadi.

Domaćinima je u 8. minuti VAR poništio gol Lundstrama zbog zaleđa, da bi Arsenal poveo u 25. minuti kad je Nicolas Pepe realizirao kazneni udarac. Gosti su prednost držali sve do 87. minute kad su katastrofalnom reakcijom u obrani dopustili McGoldricku da izjednači.

I kad se činilo da će utakmica u produžetak, Arsenal je krenuo u kontru u prvoj od pet minuta sudačke nadoknade, a Dani Ceballos je zabio za plasman u polufinale.