Na potezu je FA?

VIDEO | Arsenal pobjedio, Mustafi proslavilo gol albanskim orlom

Dvije minute kasnije topnici su poveli s 1:0, Xhaka je ubacio iz kornera, a Mustafi pogodio. Pritom je slavio oponašajući znak albanskoga orla, zbog čega bi mogao biti kažnjen.
Sport / Nogomet | 02. 09. 2018. u 17:36 Bljesak.info

Arsenal je došao do druge prvenstvene pobjede i ušuljao se u gornji dom tablice (deveti je) nakon teško izborene pobjede kod Cardiffa 3:2.

Petr Čech opasno je kisao u devetoj minuti kada je servirao loptu Arteru, ali ovaj je grozno pucao preko gola iz čistog zicera.

Dvije minute kasnije topnici su poveli s 1:0, Xhaka je ubacio iz kornera, a Mustafi pogodio.

Pritom je slavio oponašajući znak albanskoga orla, zbog čega bi mogao biti kažnjen.

Izjednačio je Camarasa u 45. Aubameyang je u 62. na Lacazetteovu asistenciju vratio Arsenal u prendost, Ward u 70. opet izjednačio, a onda je u 81. Lacazette lijepo zakucao loptu pod gredu sa sedam metara iskosa za 3:2, prenosi Goal.com.

Prva je to pobjeda u gostima Unaija Emeryja, čiji Arsenal ima jako propusnu obranu i igra spektakularne utakmice! S gol-razlikom 8:8 u vrhu je i po postignutim i po primljenim golovima.

A Lacazette u zadnjih devet utakmica za topnike ima osam golova i dvije asistencije.