GOŠK - Zrinjski 1:2

Anes Mašić postigao dva gola "svom" GOŠK-u

Mostarski Zrinjski u dosadašnjem dijelu priprema odigrao je tri pripremne utakmice, a današnja 2:1 pobjeda nad GOŠK-om u Gabeli bila im je treća pobjeda.
Sport / Nogomet | 15. 07. 2020. u 20:33 S.B. | Bljesak.info

Dvostruki strijelac bio je Anes Mašić, postigavši pogotke u 20. i 43. minuti. Mašiću je ovo vjerojatno bila posljednja utakmica za Plemiće u pripremama, jer je dogovor dva kluba da ga Zrinjski opet pošalje na posudbu u Gabelu.

Premda ga Mladen Žižović možda i zadrži, s obzirom na dobru i igru i dva gola.

Pogodak za domaćina postigao je Ukrajinac Ilia Korneev iz kaznenog udarca u 73. minuti.

Trener Zrinjskog Žižović u drugom dijelu ubacio je u igru ostale svoje jake adute, Bilbiju, Arežinu, Ibaneza, ali Plemići u tom dijelu nisu postigli gol. Inače, treba reći da je od prve minute na golu Zrinjskog stajao Ivan Brkić, koji je branio prvi put od teške ozljede još od studenog prošle godine.

Zrinjski će u nedjelju igrati novu prijateljsku utakmicu, u Mostaru protiv Čapljine, dok će GOŠK za vikend igrati s Igmanom.