Očajni Milanezi

Milan ponovno razočarao: Nakon novog poraza deseti je na ljestvici

Milan je poveo u ranoj fazi utakmice. Za vodstovo je zabio Krzysztof Piątek u 19. minuti iz jedanaesterca, a rezultat 1:0 stajao je na semaforu sve do 72. minute.
Sport / Nogomet | 27. 09. 2019. u 08:04 Bljesak.info

Nogometaši Milana razočarali su na gostovanju kod Torina gdje su poraženi 2:1, iako su poveli, i trenutno se nalaze na sredini tablice.

Tada je napadač domaće momčadi Andrea Belotti zabio za izjednačenje, a isti nogometaš je pogodio za prokret četiri minute kasnije.

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić u igru je za Milan ušao u 76. minuti, no nije uspio pomoći Milanu da izbjegne poraz.

Nakon ove pobjede Torino je prestigao Milan na tablici i nalazi se na petom mjestu, dok su Rossoneri deseti.