5:1

Zrinjski petardom otpuhao City

Nakon tri uzastopna naslova prvaka Zrinjski će ovu sezonu završiti na drugom mjestu Premijer lige BiH iza Sarajeva koje je naslov prvaka potvrdilo današnjom pobjedom nad Zvijezdom 4:0.
Sport / Nogomet | 18. 05. 2019. u 18:05 Bljesak.info

Nogometaši Zrinjskog u susretu 32. kola BH Telecom Premijer lige BiH deklasirali su Tuzla City sa 5:1.

Očekivalo se da će Tuzlaci biti 'tvrd orah' za Zrinjski, pogotovo nakon što su u prošlom kolu svladali Sarajevo, međutim na kraju je momčad Blaža Sliškovića lakše od očekivanog došla do velikog trijumfa.

Do vodstva su Mostarci došli na samom otvaranju utakmice, točnije u trećoj minuti kada je golmana gostiju matirao raspoloženi Mujagić, a to je samo bila uvertira u ono što će se odvijati do odlaska na odmor.

Furioznom igrom Zrinjski je u 14. minuti udvostručio vodstvo preko Mandića, da bi do odlaska na odmor na krilima Filipovića postigao još dva pogotka za velikih 4:0 na poluvremenu.

Golova nije nedostajalo ni u nastavku utakmice, viđen je po jedan na obje strane. U 52. minuti Mujagić se najprije po drugi put upisao u strijelce, a deset minuta prije kraja utješni gol za Tuzla City postigao je Ubiparip s bijele točke.