Drama u Mostaru

Zrinjski nakon jedanaesteraca svladao Krupu i izborio četvrtfinale Kupa

Mostar će slaviti 'svoga' Ivana Brkića, sjajnog vratara koji se prometnuo u istinskog heroja sudara s Krupom pošto je u lutriji jedanaesteraca obranio dva udarca suparničkih igrača i odveo Zrinjski dalje.
Sport / Nogomet | 03. 10. 2018. u 18:47 Bljesak.info

Nogometaši Zrinjskog plasirali su se u četvrtfinale Kupa BiH nakon što su boljim izvođenjem jedanaesteraca pobijedili na stadionu Pod Bijelim brijegom ekipu Krupe s 5:3 (1:1).

Bila je to utakmica bez puno uzbuđenja i pravih šansi u kojoj su oba gola pala nakon prekida.

Zrinjski je poveo u 54. minuti preko Nevena Laštre, koji je glavom u gol pospremio ubačaj Samira Bekrića nakon slobodnog udarca.

Petnaest minuta kasnije na drugoj strani domaći vratar Antonio Soldo neoprezno je u istrčavanju srušio protivničkog igrača i "zaradio" crveni karton, a iz slobodnog udarca s ruba šesnaesterca pogodio je Bojan Puzigaća za 1:1.

U lutriji s bijele točke za Zrinjski su pogađali Čirjak, Perišić , Miketek i Gržan, a udarac Todorovića obranio je Marković, dok su za Krupu precizni bili Modić i Milanović.