Šest pogodaka

Zrinjski nakon 0:3 stigao do boda protiv Željezničara

Zrinjski i Željezničar odigrali su 'infarktnu' utakmicu s šest golova na stadionu Pod Bijelim bijegom, te se tako borba za titulu dodatno podgrijala.
Sport / Nogomet | 17. 03. 2018. u 16:48 Bljesak.info

'Plavi' su poveli u 8. minuti i to autogolom Hrvoja Barišića nakon ubacivanja Gorana Zakarića, a na 2:0 povisio je Stojan Vranješ u 27. minuti susreta.

Zrinjski nije iskoristio prilike Nemanje Bilbije u 14., te Miloša Filipovića koji je u 45. minuti pogodio vratnicu.

Drugo poluvrijeme nije donijelo pretjerano mnogo uzbuđenja, do 85. minute kada sudac Dragan Petrović svira jedanaesterac za Željezničar. Iz drugog pokušaja nakon vratnice precizan je bio Zakarić, čime je domaće navijače bacio u očaj.

Nogometaši Željezničara dugo će se pitati što ih je snašlo u posljednje četiri minute utakmice na kišom potopljenom travnjaku pod Bijelim Brijegom.

U 87. Toni Jović smanjuje na 3:1, u prvoj minuti sudačke nadoknade Miloš Aćimović pogađa za 3:2, a minutu kasnije Semir Pezer postavlja konačnih 3:3.

Željezničar u narednom kolu dočekuje radnik, dok Zrinjskog čeka 'hercegovački derbi' sa Širokim Brijegom.