Generalka

Plemići se ''tricom'' zagrijali za Premijer ligu

Plemići su bez većih problema svladali Posušje i na pravi način su najavili početak nove sezone u Premijer ligi BiH.
Sport / Nogomet | 25. 07. 2020. u 22:15 Bljesak.info

Zrinjski je u pripremnoj utakmici svladao Posušje Pod Bijelim brijegom rezultatom 3:0.

Plemići su bez većih problema svladali goste i na pravi način su najavili početak nove sezone u Premijer ligi BiH.

Od prve minute izabranici Mladena Žižovića kreće ofenzivno. Stvarali su šanse, ali i Posušje je često znalo biti veoma opasno pred golom domaćina.

Prvi gol na utakmici postignut je u 27. minuti susreta. Lijepu akciju završava Petar Kunić za prednost od 1:0.

U finišu prvog dijela još dva gola u mrežu Posušana. Prvo je u 43. minuti prekrasnim lobom Ivan Enin povećao na 2:0, da bi u nadoknadi prvog dijela Nemanja Bilbija zabio za 3:0.

U nastavku meča nešto skromnija nogometna predstava. Najbolju šansu imali su domaći u 80. minuti kada je Bilbija uzdrmao vratnicu, a zatim je pet minuta kasnije i Govedarica bio u opasnoj poziciji, nije uspio da zabije.

Ostalo je do kraja 3:0 i Zrinjski je na pravi način najavio početak nove sezone u kojoj mostarski tim ima visoke ambicije.

Zrinjski - Posušje 3:0

Zrinjski: Horkaš, Barbarić, Jakovljević, Bekić, Ćorluka, Zlomislić, Enin, Bilbija, Filipović, Kunić, Todorović.

Posušje: Baćak, Brekalo, Barišić, Sesar, Stipić, Landeka, Vranjić, Serdarušić, Bešlić, Glavina, Begić.