Blijeda predstava 'Građana'

Wolvesi nakon preokreta nokautirali City

Vodi Liverpool s 52 boda, Leicester im 39, City je treći s 38 bodova, dok su Wolvesi skočili na peto mjesto s 30 bodova.
Sport / Nogomet | 27. 12. 2019. u 22:22 Bljesak.info

Nogometaši Wolverhamptona porazili su na svom stadionu velikim preokretom prvaka Manchester City s 3-2, iako su gubili s 0-2.

U dramatičnoj utakmici momčad Pepa Guardiole je od 12. minute igrala bez isključenoga Edersona, ali je ipak s igračem manje uspjela povesti s čak 2-0.

U 25. minuti Raheem Sterling je promašio iz kaznenog udarca, ali je ipak prvi stigao do odbijanca i zabio vodeći gol za City, da bi isti igrač u 50. minuti pogodio za 2-0. U 55. minuti sjajnim udarcem s ruba kaznenog prostora Adama Traore smanjuje na 1-2, a upornost Wolvesa se isplatila u 82. minuti kada je Raul Jimenez na dodavanje Traorea pogodio za 2-2.

U 89. minuti Matt Doherty je iz solo akcije donio pobjedu i bacio u delirij domaće navijače, da bi u 93. minuti Sterling iz slobodnog udarca pogodio gredu.