Veležovi prvi mačići ili ipak manjak kvalitete?

Mladost odnijela sva tri boda iz Vrapčića

Velež će iduću utakmicu igrati u nedjelju kada će na stadionu Pod Bijelim Brijegom u gradskom derbiju odmjeriti snage protiv viceprvaka Zrinjskog.
Sport / Nogomet | 20. 07. 2019. u 19:15 Bljesak.info

Počela je BH Telecom Premijer liga. Čast da otvore novu sezonu imali su Velež i Mladosti.

Gosti iz Doboj Kaknja su poveli već u 11. minuti utakmice golom Hirosa. Izjednačio je Berisha u 50. minuti, no Mladost je golom Crničkog u 54. i Dragutinovića u 81. minuti stigla do prednosti 3-1.

Tuzla City je s uvjerljivih 5:1 slavila protiv Zvijezde 09.

Još jedna utakmica igra se večeras, a na Grbavici od 20.30 sati Željezničar dočekuje banjalučki Borac.

U nedjelju igraju Sarajevo - Zrinjski i Sloboda - Radnik, a u ponedjeljak Široki Brijeg - Čelik.