Petarda

Uvjerljiva pobjeda Liverpoola i četiri gola Salaha

Salah je zabio u 4., 43., 77. i 85. minuti, a strijelac za Liverpool bio je i Roberto Firmino (49).
Sport / Nogomet | 17. 03. 2018. u 16:10 Bljesak.info

U 31. kolu Premier lige Liverpool je na Anfieldu pobijedio Watford 5:0, a fantastični Mohamed Salah zabio je četiri pogotka.

Bila je ovo još jedna briljantna partija Salaha, koji je ove sezone u Premier ligi upisao 28 golova i devet asistencija.

Većina utakmica 31. kola Premier lige odgođena je zbog toga što se ovoga vikenda igra četvrtfinale FA kupa, pa su u subotu odigrana samo četiri susreta.

Crystal Palace je upisao važnu pobjedu u borbi za opstanak, svladavši u gostima Huddersfield 2:0, te je privremeno pobjegao iz zone ispadanja. Strijelci za Crystal Palace bili su James Tomkins (23) i Luka Milivojević (68/11m).

Posljednjeplasirani West Bromwich Albion upisao je novi poraz, izgubivši kod Bournemoutha 1:2. Pobjedu domaćinima donio je Junior Stanislas u 89. minuti.

Stoke je kod kuće izgubio od Evertona 1:2, te je ostao na predzadnjem mjestu.