Teška ozljeda Llorisa

Tottenham doživio četvrti poraz kod Brightona

Sport / Nogomet | 05. 10. 2019. u 15:35 Bljesak.info

Europski prvak Tottenham izgubio je kod Brightona s 0:3 u 8. kolu engleskog Premiershipa i time doživio čak četvrti poraz u posljednjih pet utakmica.

Tinejdžer domaćina Aaron Connolly (32, 65) postigao je dva gola, a Brighton je poveo već u 3. minuti preko Maupaya.

Bila je to prva pobjeda Brightona nad londonskom momčadi nakon 1983. godine, a još gore za Spurse je i teška ozljeda francuskog reprezentativnog vratara Huga Llorisa, koji je iznesen s terena u 8. minuti.

Lijeva mu je ruka prilikom nezgodnog pada puknula kao grančica. Odmah su pritrčali liječnici s bocom kisika. Pomoć mu se ukazivala desetak minuta.

Tottenham je prije nekoliko dana izgubio kod kuće s čak 2:7 od Bayerna u Ligi prvaka, pa se treneru Mauricia Pochettina 'drma stolica'.